Kara Sevda

Genel 16 Haziran 2016
1.040

1 2

Kara Sevda 36. Bölüm 2. Fragman

Star Tv’nin Çarşamba akşamları ekrana gelen sevilen dizisi Kara Sevda’nın sezon finaline sürpriz bir ayrılık yaşandı.

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde Neslihan Atagül, Burak Özçivit ve Kaan Urgancıoğlu’nun yer aldığı dizinin sezon finalindeki ölüm izleyenleri gözyaşlarına boğdu. Dizideki “Ozan” rolündeki Barış Alpaykut ölerek diziye veda etti.

Karasevda veda fotoğrafı...

Karasevda veda fotoğrafı…

Kara Sevda’nın başrol oyuncuları Burak Özçivit ve Neslihan Atagül son set gününde dizinin sevenlerine selam ve teşekkür iletti.

Kara sevda 35. Bölüm sezon finali
#Kara #Sevda ekibi, sezon finalinde ekrana gelen sahneler için geride bıraktığımız günlerde tarihi Valide Han’da unutulmaz bir çekim gerçekleştirdi. James Bond serisinin son filminde de ev sahipliği tarihi mekan Valide Han’ın muazam manzarası, bu defa da Kemal ve Nihan’ın aşk dolu sahneleri için kullanıldı.


KARA SEVDA SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Asu’nun, Emir’in elinden kurtulmak için ortaya çıkardığı sırrın etkisi, daha ilk adımda tahmin edemediği bir boyuta ulaşır. Nihan, Kemal’in hayatı için çok zor bir karar vermek zorunda kalır. Kemal, Emir ve Nihan’la yüzyüze gelir. Bu yüzleşmede en büyük darbeyi Nihan alır.Kemal’in öfkesi karşısında Asu yetersiz kalır. Kemal’i karşısında gören Zeynep büyük bir sınav verir. Diğer taraftan Nihan ve Emir arasındaki hesaplaşma Ozan’a kadar gider. Altüst olan dengeler, Emir’i yeni bir plan yapmaya iter ve Asu’yla yeniden masayaya oturur. Zeynep’in Ozan’ı etkilemesi Ozan’ın yanlış kararlar almasına neden olur.

#KaraSevda ekibinin son gününden sevgiler…Ekip candır,emeğinize sağlık …

A photo posted by Burak Özçivit 🇹🇷 (@burakozcivit) on

Kemal’le Nihan arasında, Nihan’ın Emir’e dönüşüyle başlayan kırılma, dönüşü olmayan bir yola sürükler. Nihan’ı yaşamından tamamen çıkartma zamanı gelmiştir. Kemal, Asu’nun geleceği ilgili verdiğ karardan habersizdir ve hayatını Asu’yla birlikte devam etmeye karar verir.Nihan bu haberi duyduğu zaman aldığı nefes bile içinde başlayan yangına rüzgar olur. Kemal’le Nihan yüz yüze geldiği zaman iki kara sevdalı yürek aşka rağmen birbirlerinden çok uzak mesafededir.

Kestiiik! 🎬 Hepimizin eline sağlık. Görüşmek üzereeee 🤘🏻

A video posted by Neslihan Atagül Doğulu (@neslihanatagul) on


Emir, büyük planını sonlandırmak için Kemal’in nişan töreninde son darbeyi vurur. Asu, bu mutlu gününde Emir’in varlığını üstünde hissederken; Kemal ise Asu’yla nişanlanmadan önce Nihan ile karşılaşır. Birbirlerinden koptuklarını düşünseler de, kaderleri onları asla ayırmayacaktır.
Karasevda
Kemal’le Asu’nun nişanlanması, Kemal’le Nihan’ın kara sevdasına bir çelme daha atarken; büyük bir fırtınanın yaklaştığını haber eden rüzgar çoktan semeye başlamıştır bile.

Kara sevda’da çalan müzik

Kaynak: mynet.com

1 2

1 2

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Sanki Gelecekmişsin Gibi Bekliyorum

Sanki Gelecekmişsin Gibi Bekliyorum

25 Ağustos 2016
1.219
Pokemon Go Türkiye

Pokemon Go Türkiye

13 Temmuz 2016
10.020
Şimdilerde ben

Şimdilerde ben

27 Haziran 2016
522
Dostum

Dostum

24 Haziran 2016
738
Zaman

Zaman

18 Nisan 2016
534
Bugün Doğum Günüm

Bugün Doğum Günüm

15 Nisan 2016
941
Vazgeçmeyin…

Vazgeçmeyin…

13 Nisan 2016
646
Bunlar da var!
Vatan Sözleri

Vatan Sözleri

27 Temmuz 2016
824
Türk Usulü Tarzanca İngilizce

Türk Usulü Tarzanca İngilizce

27 Ağustos 2010
391
Aşk Sözleri

Aşk Sözleri

11 Ağustos 2016
1.256
SENİ SEVMEK

SENİ SEVMEK

31 Ocak 2014
1.212
Ramazan Bayram Sözleri

Ramazan Bayram Sözleri

27 Haziran 2016
536
Twitter Sözleri

Twitter Sözleri

14 Ağustos 2016
2.773